Warto podnosić swoje kwalifikacje!


KURSY DLA WYCHOWAWCÓW WYPOCZYNKU ORAZ DLA KIEROWNIKÓW WYPOCZYNKU


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.
Nasze kursy cieszą się dużym uznaniem, gdyż zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele i wizytatorzy z długoletnim stażem pedagogicznym.
Dodatkowo jako organizatorzy kolonii, zimowisk, obozów młodzieżowych posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie dzielimy się w trakcie szkolenia.

  1. Kurs na wychowawców wypoczynku - 36 godz. 100 zł/os.
  2. Kurs na kierowników wypoczynku - 10 godz. 80 zł/os.
  3. Kurs na Kierowników wycieczek i imprez szkolnych dzieci i młodzieży - 10 godz. 80 zł/os.

Istnieje możliwość połączenia kursów dla kierowników (2 zaświadczenia) - 12 godz. 120 zł/os.

*Istnieje możliwość przeprowadzenia w/w kursów dla zorganizowanych grup w dogodnej lokalizacji.

Kursy dla wychowawców wypoczynku

Oferowane przez firmę Lech93 przygotowawcze kursy dla wychowawców wypoczynku cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim, wszystkie osoby zainteresowane opieką nad dziećmi, będą mogły zapoznać się ze swoimi obowiązkami jako wychowawcy i sposobem organizacji wypoczynku dla najmłodszych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kursy dla kierowników wypoczynku

Organizowane przez przedsiębiorstwo Lech93 kursy dla kierowników wypoczynku realizowane są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Na kursie, osoby uczestniczące w nim poznają obowiązki kierowników oraz sposoby planowania pracy wychowawczej w placówce. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie oraz zapoznania się z pozostałą ofertą firmy Lech93.


Zgłoszenia na kurs można nadsyłać na adres biura lub zgłaszać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW

Skontaktuj się z nami!

DOKUMENTY DO POBRANIA