Kolonia Letnia - Bocheniec

Side 1 av 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Side 2 av 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Side 3 av 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Side 4 av 4
 
 
 
 

BOCHENIEC - Góry Świętokrzyskie

BEZ TAJEMNIC
Specjalna Oferta Kolonii dla Najmłodszych ( 6 - 12 lat )

Wakacje to czas zdobywania nowych sprawności, ładowania ciała i umysłu energią z pozytywnej i mądrej zabawy. Czy Ty też tak myślisz???

Zatem ODWAŻ SIĘ i wybierz się z nami na podbój Gór Świętokrzyskich, stań w szranki w sportowej olimpiadzie, przenieś się w czasie i poznaj życie swoich rówieśników na dawnej wsi kieleckiej, spotkaj kogoś takiego jak Ty i zaprzyjaźnij się. Z pewnością poszukiwanie odpowiedzi na intrygujące pytania podczas poznawania legend świętokrzyskich nie uda się bez wsparcia kompanów.

Zapraszamy Cię do malowniczego Bocheńca. Usytuowany jest w zachodnim paśmie Gór Świętokrzyskich, tuż obok przepływającej Wiernej Rzeki. Okolica słynie z nieskażonego powietrza, lasów sosnowych, a także znajdującego się nieopodal zalewu w Boliminie. Bocheniec stanowi idealną bazę dla zwiedzania szerokiej gamy zabytków ziemi kieleckiej oraz Gór Świętokrzyskich.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek WIERNA położony jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu sosnowego lasu. Na terenie ośrodka znajduje się szereg atrakcji: odkryty basen, boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, teren rekreacyjny z altankami, zadaszone podium taneczne, zadaszone miejsce na ognisko, salę telewizyjną, salę taneczną, ping-pong.
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-5 - osobowych z łazienkami.

TRANSPORT:

Przejazd autokarem na trasie Kraków - Bocheniec- Kraków
Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy.

WYŻYWIENIE:

Cztery smaczne posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja).

OPIEKA:

W trakcie pobytu uczestnicy mają zapewnioną opiekę wychowawczą, którą sprawuje profesjonalna, doświadczona i sprawdzona kadra - kierownik kolonii, wychowawcy, przewodnicy turystyczni.

Wychowawcy - na co dzień nauczyciele pracujący z małymi dziećmi, rozumiejący ich potrzeby, będą czuwać nad realizacją programu z poszanowaniem możliwości fizycznych
i emocjonalnych naszych najmłodszych kolonistów.

UBEZPIECZENIE:

Ubezpieczenie AXA (NNW - 5000 zł).

PROGRAM:

W programie znajdą się atrakcje krajoznawczo-edukacyjne:

 • DNI TEMATYCZNE:
Dzień Rycerski - Odwiedzimy Zamek Królewski w Chęcinach i poznamy niezwykłe historie jego mieszkańców. Zwiedzimy piękne komnaty i mroczne lochy, oczaruje nas wspaniały widok rozciągający się z baszt. Będzie też okazja "przemienić się" na krótką chwilę
w Białą Damę lub Rycerza i uwiecznić ten moment pamiątkowym zdjęciem, a śmiałkowie prawdziwej przygody zakują się w dyby. Jak zakończy się to wyzwanie?

Podróż w czasie - Zwiedzimy skansen w Tokarni. Przeniesiemy się w czasie i zapoznamy się z życiem na dawnej wsi kieleckiej, dowiemy się jak spędzali czas nasi rówieśnicy i jakie zwyczaje wówczas panowały, potoczymy też fajerkę i poznamy inne gry i zabawy. Czeka nas tam wiele atrakcji!

GEO dzień - Świętokrzyskie to geologiczny raj! Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj, w Kielcach powstało Centrum Geoedukacji - miejsce ciekawe dla wszystkich małych i dużych. Czeka nas tam: magiczna podróż - lot kapsułą 5D do wnętrza ziemi!, wspaniała wystawa - Galeria ziemi, która przedstawia pradawne czasy, gdy obszar Gór Świętokrzyskich był pokryty morzem. A to nie koniec zaskakujących ciekawostek tego miejsca..

DZIEŃ Luz Blues - Wybierzemy się nad Zalew w Boliminie. To będzie dzień wypełniony beztroskim plażowaniem i grami zespołowymi.

DZIEŃ Sportu: Olimpiada Sportowa na wesoło! Rozgrywki sportowe w duchu uczciwej rywalizacji i dobrego humoru.

 • Podczas kolonii odwiedzi nas również Czarownica Świętokrzyska. Będzie to radosne spotkanie podczas którego usłyszymy o tradycjach i legendach regionu. Będzie też sporo zabaw i gier integracyjnych. Szykuje się wspaniała zabawa!

Nie zabraknie zajęć z dziedziny rekreacji i sportu:
 • BASEN: Zażyjemy kąpieli słonecznych i wodnych na basenie w ośrodku WIERNA

Ponadto będziemy się integrować i po prostu dobrze bawić:
 • zabawy towarzyskie
 • dyskoteki
 • spotkania przy ognisku
 • gry i konkursy
I wiele, wiele innych, gdzie tylko sięgną granice naszej wyobraźni :)


TERMINY I CENY:

02.07 - 09.07.2018 r. CENA: 995,00 zł (turnus 8 - dniowy)

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów;
 • wyżywienie: śniadanie, obiad + podwieczorek i kolacja;
 • transport: przejazd autokarem na trasie Kraków - Bocheniec - Kraków;
 • opieka wychowawcza;
 • realizacja programu;
 • ubezpieczenie AXA (NNW - 5000 zł).

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

Dzień I
09:00 - zbiórka, przejazd autokarem na trasie Kraków - Bocheniec;
12:00 - przyjazd, zakwaterowanie, rozpakowanie bagaży, spotkanie organizacyjne,
13:30 - 14:00 - obiad
14:00 - 15:30 - cisza poobiednia zakończona podwieczorkiem
15:30 - 18:30 - realizacja programu kolonii
18:30 - 19:.00 - kolacja
19:00 - realizacja programu kolonii
22:00 - cisza nocna

Dzień II - VII
realizacja programu kolonii

Dzień VIII
08:00 - pobudka
08:30 - śniadanie
9:00-12:00 - realizacja programu kolonii
12:00 - 13.00 pakowanie bagaży, przygotowanie do odjazdu
13:30 - obiad i wyjazd z Ośrodka w kierunku Krakowa

DOKUMENTY DO POBRANIA