MAŁE CICHE

ZIMOWISKO TANECZNO – NARCIARSKIE

Wiek uczestników: 6 – 16 lat

MAŁE CICHE

To jedna z najbardziej urokliwych wiosek podhalańskich, leżących u podnóża Tatr Wysokich. Pomimo, że jest jedną z najmniejszych miejscowości na tym terenie, zimą zamienia się w tętniący życiem ośrodek narciarski. W Małym Cichym poszusujesz na stokach: Polany Błociska, Galica oraz Stacji Narciarskiej Małe Ciche, która stanowi najnowocześniejszy w okolicy kompleks narciarski z dwoma kolejami krzesełkowymi.

Dla wszystkich tych, którzy kochają taniec, chcą aktywnie spędzić czas ucząc się i doskonaląc jazdę na nartach, dobrze się bawiąc na co dzień. Poznać Podhale i jego legendy, wziąć udział w grach interaktywnych i zajęciach parateatralnych.
Zapraszamy na wyjazd do Małego Cichego.

Zimowisko organizowany jest przy współpracy ze Szkołą Baletową – Studio Artystyczne POINT.

TERMINY I CENY:

TERMIN CENA
25.01.-01.02.2020 r 1400 zł

 

*Cena nie zawiera opłat za karnety

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w ośrodku “Willa Tatry”;
 • Wyżywienie: śniadanie, obiad + podwieczorek i kolacja;
 • Transport: przejazd autokarem na trasie Bochnia- Kraków – Małe Ciche – Kraków- Bochnia.
  Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy.
 • Opieka wychowawcza: doświadczona i sprawdzona, kadra, mająca doskonały kontakt z dziećmi;
 • Opieka instruktora jazdy na nartach, opieka instruktora Tańca i Baletu;
 • Dowóz na stoki;
 • Realizację programu;
 • Ubezpieczenie AXA (NNW – 5000 zł);

W PROGRAMIE ZIMOWISKA:

 • Obowiązkowo: TANIEC, który będzie naszym najlepszym przyjacielem:
  jak to bywa z najlepszymi przyjaciółmi – spotkamy się z nim codziennie! W programie zajęcia taneczne z zakresu baletu klasycznego, ale także tańce narodowe, taniec współczesny, street dance oraz nauka choreografii. Na zajęciach będzie zarazem czas na rozgrzewkę i rozciąganie.
 • Codzienna nauka i doskonalenie jazdy na nartach, i snowboardzie, możliwa nauka “od zera” (kierownik i instruktorzy dobierają stoki w zależności od stopnia zaawansowania narciarskiego uczestników i panujących warunków pogodowych), Korzystamy ze stoków Stacji Narciarskiej Małe Ciche;
 • Turystyka piesza, wycieczki po okolicy;
 • Gry i Zabawy sprawnościowe na śniegu. Nie ma to jak wyśmienita “bitwa” na śnieżki, lepienie bałwana czy zjazdy na byle czym!;
 • Dyskoteki, gry i konkursy świetlicowe, zabawy teatralne i taneczne, wszechstronne zabawy ruchowe
 • Wycieczka do Zakopanego – Świetna zabawa przy grze w KRĘGLE;
 • GÓRALSKI KULIG zaprzęgami konnymi;
 • Zajęcia na lodowisku;

Zakwaterowanie:

Zapraszamy do zupełnie nowego obiektu oddanego w 2019r-Willi Tatry. Z pewnością nie zawiodą się Ci, którzy cenią sobie jakość i estetykę. Nowoczesne i komfortowe wnętrza budzą kunszt i zachwycają elegancją. Goście mają do dyspozycji pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, WI-FI oraz TV. Willa położona jest w bezpiecznej odległości od ruchu ulicznego tuż obok rzeki i lasu z bezpłatnym parkingiem. Na terenie obiektu jest również sala zabaw dla dzieci oraz miejsce na rozpalenie grilla. Smaczna, domowa kuchnia z pewnością każdemu przypadnie do gustu, a serdeczność gospodarzy urzeknie wasze serca.

 

 

Wyżywienie:

Сztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja).Dobra strawa toż to na zimowisku podstawa.

 

 

Transport:

Przejazd autokarem na trasie Kraków – Małe Ciche – Kraków;
Dojazd do stoków narciarskich;
Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski, Europy.

 

 

Opieka:

Wychowawcy: doświadczona kadra mający doskonały kontakt z dziećmi i odpowiednie przygotowanie do pracy, instruktor jazdy na nartach

 

 

Ubezpieczenie:

Ubezpieczenie AXA (NNW – 5000 zł+ OC sportowe)

Ważne informacje!

Na zimowisko obowiązkowo należy zabrać: legitymację szkolną, krem do ochrony twarzy, odpowiednią odzież oraz sprawdzony i przygotowany sprzęt narciarski (obowiązkowo kask ochronny i kijki).
Wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL, należy oddać organizatorowi zimowiska najpóźniej na dwa tygodnie przed wyjazdem. Adres ośrodka i telefon do Kierownika i wychowawców rozdawane będą w dniu wyjazdu.
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy w chwili dokonania zgłoszenia.
 

 

DODATKOWE INFORMACJE NARCIARSKIE:

STACJA NARCIARSKA „MAŁE CICHE” – wyciąg krzesełkowy (4 os.) – długość 1250 m, przepustowość 2200 os./godz., nachylenie ok. 200 m, wyposażony w chodnik rozbiegowy, nowy wyciąg krzesełkowy o dł 750 m, obok trzy wyciągi orczykowe: o dług. 100, 210 i 500 m, snowpark. Jeden karnet na wszystko, w sumie 3 km tras: www.skimaleciche.com