Zakopane-OBÓZ TANECZNY

Taniec to nasz przyjaciel

Obóz Taneczny dla dzieci i młodzieży 6 – 17 lat

Obóz organizowany jest przy współpracy ze Szkołą Baletową – Studio Artystyczne POINT.

 

Można mieć pewność, że czasu na leniwy wypoczynek nie przewidujemy. Tym razem zapraszamy Cię do stolicy Tatr i całego Podhala a także najwyżej położonego miasta w Polsce czyli do Zakopanego. Ze względu na swoją wyjątkową lokalizację, Zakopane umożliwia podziwianie Tatr z każdego miejsca w mieście. Najbardziej charakterystycznym wzniesieniem jest oczywiście Giewont (śpiący rycerz) a także znajdująca się w pobliżu centrum, Gubałówka, która oprócz licznych kawiarni, restauracji i sklepików z pamiątkami słynie z tarasu, z którego widok na Tatry i okoliczne wioski zapiera dech w piersiach.

W najbliższe wakacje tańczymy i bawimy się w górach! Czy jesteś gotowa lub gotowy na przygodę z różnymi technikami, atrakcyjnymi treningami i zachwycającymi choreografiami? Czeka na Ciebie genialna zabawa! Taniec wyzwala, inspiruje, zachwyca i łączy. Uczy własnego ciała, wyrażania emocji i dyscypliny.

Na naszym obozie będziesz uczestniczyć w zajęciach tanecznych z zakresu baletu klasycznego, tańca współczesnego, ale także jazzu oraz show dance. Warto byłoby spróbować wszystkiego, prawda?

TERMINY I CENY:

TERMIN CENA
09.08.-16.08.2020r 1490 zł (turnus 8 – dniowy)

CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów.
 • wyżywienie: śniadanie, obiad z deserem, kolacja.
 • transport: przejazd autokarem na trasie Kraków – Zakopane – Kraków.
 • opieka wychowawcza.
 • realizacja programu.
 • ubezpieczenie AXA (NNW – 5000 zł).

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

Dzień I
Zbiórka, przejazd autokarem na trasie Kraków -Zakopane
przyjazd w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, rozpakowanie bagaży, spotkanie organizacyjne, obiad

Dzień II – VIII

Realizacja programu pobytu, korzystanie z infrastruktury ośrodka, walorów turystycznych Zakopanego

Dzień VIII

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, wejście na Termy Bania, obiad. Powrót do Krakowa ok godz. 18.00

ZAKWATEROWANIE:

Willa za Wodą usytuowana jest w w Olczy – atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego w odległości 3 km od centrum. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości oddane jest: świetlica, sala Tv, bilard, ping-pong, piłkarzyki. Znajdują się tutaj dwie sale taneczne do treningów z lustrami oraz jadalnia serwująca domowe posiłki. Na terenie obiektu jest zadaszone miejsce na ognisko oraz teren do gier i zabaw.

 

TRANSPORT:

Przejazd autokarem na trasie Kraków – Zakopane- Kraków
Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy.

 

WYŻYWIENIE:

Trzy smaczne posiłki dziennie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja).

 

OPIEKA:

W trakcie pobytu uczestnicy mają zapewnioną opiekę wychowawczą, którą sprawuje profesjonalna, doświadczona i sprawdzona kadra – kierownik kolonii, wychowawcy, instruktorzy, przewodnicy turystyczni.

 

UBEZPIECZENIE:

Ubezpieczenie AXA (NNW – 5000 zł).

PROGRAM:

Obowiązkowo TANIEC, który będzie naszym najlepszym przyjacielem:
Jak to bywa z najlepszymi przyjaciółmi – spotkamy się z nim codziennie! W programie zajęcia taneczne z zakresu baletu klasycznego, ale także taniec współczesny, jazz oraz show dance.
Każde zajęcia poprzedzane są porządną rozgrzewką. Dużą uwagę przywiązujemy do stretchingu-rozciągania mięśni. Dzielimy się na grupy wg zaawansowania i na koniec obozu prezentujemy układy choreograficzne, których nauczymy się podczas wyjazdu.
 

W programie znajdą się także atrakcje rekreacyjne:

 • Aquapark Zakopane – to prawdziwy raj i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Cały kompleks składa się z kilkunastu basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny wyposażone zostały w fontanny, masaże wodne, wodotryski, gejzery, a także zjeżdżalnie, które zapewnią wspaniałe wspomnienia. Doskonałą alternatywą dla wypoczynku na hali basenowej Aqua Parku Zakopane jest możliwość skorzystania z usytuowanego na zewnątrz basenu, w którym temperatura wody wynosi aż 32oC. Niezaprzeczalnym atutem tego basenu jest również malowniczy widok na Tatry, który podziwiać można bez konieczności wychodzenia z wody. A po basenach godzinna zabawa w Kręgielni
 • Termy Bania (Białka Tatrzańska)-nowoczesne baseny z wodą termalną o temperaturze do 34C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300m, szeroki wachlarz rozrywek dla każdego. Wodę w Białce Tatrzańskiej charakteryzują wysokiej jakości właściwości lecznicze. Zawiera składniki o korzystnym wpływie na organizm ludzki, m.in. siarczki i siarczany, krzemionkę oraz potas.
 • Park Linowy – magiczna kraina, gdzie zabawa trwa na okrągło, a uśmiech jest największą wartością. Park linowy GuGu Park znajduje się w pobliżu Sławnej Wielkiej Krokwi. To zaledwie kilka kroków od centrum Zakopanego i tuż obok rekreacyjnej ścieżki Pod Reglami. A po nim, wizyta w Interaktywnym Centrum Edukacji Przyrodniczej – najnowocześniejszym tego typu obiektu w regionie i jednego z najnowocześniejszych w całej Polsce. W środku znajduje się kino 4D, największa makieta Tatr, “prawdziwa” jaskinia tatrzańska, sala odkryć i wiele atrakcji, które maja nie tylko przybliżyć wiedzę o Tatrach, ale także nauczyć jak się w nich zachowywać.

Nie zabraknie atrakcji krajoznawczo-edukacyjnych:

 • Całodzienna wycieczka z przewodnikiem w góry – trudność trasy do uzgodnienia, w zależności od chęci i możliwości uczestników.

Ponadto będziemy się integrować i po prostu dobrze bawić:

 • zabawy towarzyskie i dyskoteki,
 • spotkania przy ognisku,
 • gry i konkursy,
 • warsztaty niespodzianka
Nie zabraknie atrakcji krajoznawczo-edukacyjnych:
 
 • Całodzienna wycieczka z przewodnikiem w góry – trudność trasy do uzgodnienia, w zależności od chęci i możliwości uczestników.
Ponadto będziemy się integrować i po prostu dobrze bawić:
 • zabawy towarzyskie i dyskoteki,
 • spotkania przy ognisku,
 • gry i konkursy.

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wskazane jest zabranie: legitymacji szkolnej obowiązkowo, kremów z filtrem UV, okularów przeciwsłonecznych, nakryć głowy, strojów sportowych i kąpielowych, ręcznika oraz małego plecaka na wycieczki.
2. Kartę kolonijną należy przekazać do biura najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej.