Wycieczki dla szkół

Nasze oferty stanowią idealną sposobność do zintegrowania grupy oraz edukowania dzieci i młodzieży w niecodziennych warunkach.
Dzięki szerokim kontaktom i wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość zrealizować dla Państwa wyjazdy w wielu różnych kierunkach i o niepowtarzalnym profilu. Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie, a szczegółowe programy wyjazdów dobierane pod kątem zainteresowanej grupy.
Przygotujemy dla Państwa ofertę od podstaw lub dowolnie zmodyfikujemy gotowe już propozycje.

W naszej ofercie znajdują się wyjazdy krajowe i zagraniczne.

W Polsce:

Morze Bałtyckie, Beskidy, Tatry, Pieniny, poszczególne miasta i wycieczki objazdowe, wycieczki jedno i wielodniowe. Z nami odkryjecie Państwo Polskę piękną i zróżnicowaną.

Za granicą:

Austria, Chorwacja, Grecja, Litwa, Ukraina, Włochy oraz poszczególne stolice europejskie. Europa wciąż zachwyca ogromem możliwości – zaprezentujemy je Państwu w sposób przystępny i interesujący.

Zielone szkoły:

Zielone szkoły to idealna sposobność do integracji dzieci oraz ich edukacji w nietypowych, aczkolwiek miłych, warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Lech93 i wysłania swojego dziecka na niezapomnianą przygodę, którą jest zielona szkoła.

Zapytania prosimy składać drogą mailową lub telefoniczną.

Przykładowa oferta